Filtruj

Praca Rzeznik - Grodzisk Wielkopolski

1-3 z 3 ofert pracy

RZEŹNIK NORWEGIA

PM STAFFINGPM STAFFING
Grodzisk Wielkopolski

RZEŹNICY NORWEGIA! Praca od zaraz! PM Staffing poszukuje #RZEŹNIKÓW #TRYBOWANIE BARANINY #UBÓJ BARANI #UBÓJ WIEPRZOWY oraz TRYBOWANIE GŁÓWTRYBOWANIE WIEPRZOWINYWynagrodzenie od 192.25 NOK do 277 NOK brutto za godzinę! JEŚLI POSIADASZ DOŚWIADCZENIE NIE WAHAJ SIĘ APLIKOWAĆ!Można łatwo wysłać SMS imię ...

22.07.202422.07.2024

Pracownik produkcji

PERSPEKTIVA DORADZTWO PERSONALNE PIOTR LISIECKIPERSPEKTIVA DORADZTWO PERSONALNE PIOTR LISIECKI
Czempiń

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Opis Stanowiska: Praca na różnych stanowiskach w nowoczesnych zakładach mięsnych ale przede wszystkim praca przy obróbce mięsa z możliwością przyuczenia do pracy rzeźnika i wysokich zarobków Możliwe inne prace: Wybijanie mrożonek ze skrzynek Pakowanie mięsa Ekspedycja Rozładunki ...

09.07.202409.07.2024

Rzeźnik

AGENCJA PRACY GOWORK.PLAGENCJA PRACY GOWORK.PL
Kościan

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na sta...

26.06.202426.06.2024