Filtruj

Praca Rzeznik - Skwierzyna

1-3 z 3 ofert pracy

RZEŹNIK MASARZ

BEIRA SP. Z O.O.BEIRA SP. Z O.O.
Skwierzyna

Zakres obowiązków: obróbka mięsa, wyrób wędlin, Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - dokładność umiejętność - sprawność fizyczna umiejętność - dobra organizacja pracy własnej [Umiejętność 1] : aktualna książeczka sanepidowska,...

16.04.202416.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Skwierzyna

Numer oferty: StPr/24/0279Obowiązki:obróbka mięsa, wyrób wędlin,Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia: dokładność sprawność fizyczna dobra organizacja pracy własnej Wykształcenie:zasadnicze zawodowePozostałe wymagania:[Umiejętność 1] : aktualna książeczka sanepidowska, Miejsce pra...

Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Rzeźnik - praca przy rozbiorze wieprzowym (Tonsberg, Norwegia)

KAMILAKAMILA
Gorzów Wielkopolski

Mamy ponad 12 lat doświadczenia w rekrutacji Rzeźników i pomagamy im znaleźć pracę w Norwegii, a Ciebie szukamy, jeśli masz doświadczenie Wyślij CV i referencje, lub zadzwoń – porozmawiamy o szczegółach. Oferujemy: możliwość nawiązania dłuższej współpracy wynagrodzenie: 260-310 kr/h brutto (p...

18.04.202418.04.2024