Filtruj

Praca Salowa - Łódź

1-3 z 3 ofert pracy

SALOWY/SALOWA

SPECJALISTYCZNY PSYCHIATRYCZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWTNEJ W ŁODZISPECJALISTYCZNY PSYCHIATRYCZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWTNEJ W ŁODZI
Łódź

Zakres obowiązków: - sprzątanie sal, sanitariatów, korytarzy i innych pomieszczeń oddziału, mycie okien - pomoc przy przenoszeniu i zmianie ułożenia chorych - samodzielna zmiana bielizny pościelowej w pustym łóżku - pomoc pielęgniarce w wykonywaniu toalet i kąpieli u chorych, opróżnianie worków na...

29.05.202429.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SALOWA

NAPRZÓD HOSPITAL SP. Z O.O.NAPRZÓD HOSPITAL SP. Z O.O.
Zgierz

Zakres obowiązków: - utrzymanie czystości i porządku w oddziałach szpitalnych, - dbałość o właściwy stantechniczny powierzonego sprzętu, - dbałość o wysoką jakość świadczonych usług. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych...

28.05.202428.05.2024

zatrudnię salowe

JOLANTAJOLANTA
Wardzyn

Ośrodek Rehabilitacyjno Leczniczy Sosnowa Aleja sp. z o.o. w Wardzynie gm. Brójce woj. łódzkie zatrudni salowe. W ośrodku przebywają całodobowo osoby niepełnosprawne i w podeszłym wieku. Salowe nie wykonują czynności opiekuńczych. Praca również w soboty niedziele i święta. w godz. 7-15....

27.05.202427.05.2024
od 4300 zł