Filtruj

Praca Slusarz - Stargard

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK MAGAZYNU STALI - SPRZEDAWCA

nowa oferta
ZAKŁAD METALOWY AGA T. SZWARC R. BUDAWSKI SP. J.ZAKŁAD METALOWY AGA T. SZWARC R. BUDAWSKI SP. J.
Stargard

Zakres obowiązków: praca w hurtowni stali, wymagana znajomość branży metalowej Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Magazynier umiejętność - sprzedawca wymagana znajomość branży metalowej; ślusarz narzędziowy...

15.05.202415.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnię spawaczy, ślusarzy

nowa oferta
MARCINMARCIN
Stargard

Firma zajmującą się produkcja konstrukcji stalowych zatrudni na stanowisku: Spawacz metoda mig/mag Ślusarz Szlifierz Lakiernik Wymagania: Doświadczenie na stanowisku Wykształcenie zawodowe, techniczne Wiedza z zakresu prac na danym stanowisku Umiejętność czytania dokumentacji technicznej O...

14.05.202414.05.2024

kierownik produkcji/pracownik produkcji

ROTALROTAL
Kobylanka

Jeśli masz:• Wykształcenie zawodowe techniczne: ślusarz, tokarz, spawacz, elektryk (mile widziane)• Doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane)• Doświadczenie jako ślusarz, blacharz (mile widziane ale nie konieczne)• Chęć do pracyTo znaczy, że idealnie trafiłeś!W nowej pracy będziesz:•Wykonyw...

06.05.202406.05.2024