Filtruj

Praca Slusarz - Stargard

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK MAGAZYNU STALI - SPRZEDAWCA

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Stargard

Numer oferty: StPr/24/0319Obowiązki:praca w hurtowni stali, wymagana znajomość branży metalowejWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:sprzedawcaWykształcenie:brak lub niepełne podstawoweZawód:MagazynierPozostałe wymagania:wymagana znajomość branży metalowej; ślusarz narzędziowyMiej...

16.04.202416.04.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

ZAKŁAD METALOWY AGA T. SZWARC R. BUDAWSKI SP. J.ZAKŁAD METALOWY AGA T. SZWARC R. BUDAWSKI SP. J.
Stargard

Zakres obowiązków: praca w hurtowni stali, wymagana znajomość branży metalowej Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Magazynier umiejętność - sprzedawca wymagana znajomość branży metalowej; ślusarz narzędziowy...

11.04.202411.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik produkcji

S.I.B.I. SP. Z O.O.S.I.B.I. SP. Z O.O.
Stargard

Firma SIBI jest liderem w dziedzinie budowy kompletnych węzłów betoniarskich, zlokalizowana na terenie Parku Przemysłowego ZNTK w Stargardzie. Budowy realizujemy głównie na terenie Francji. W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko: monter-spawacz, operator krawędziarki, ś...

18.03.202418.03.2024