Filtruj

Praca Solid Security Sp Z O - Grudziądz

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik ochrony- obiekt przemysłowy - Grudziądz

SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Grudziądz

Zakres obowiązków: Ewidencja kluczy Ewidencja ruchu kołowego i osobowego Obchody Wymagania: Niekaralność Dyspozycyjność Obsługa komputera Mile widziane: Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności Oferujemy: Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / umowę zlecenie Stawka 27,70/h brutto ...

13.05.202413.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Przedstawiciel handlowy ds. monitoringu

nowa oferta
Kwidzyn

Przedstawiciel handlowy ds. monitoringu Miejsce pracy: Kwidzyn Twój zakres obowiązków Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i sprzedaż produktów firmowych Przygotowywanie niezbędnej dokumentacji i kosztorysów sprzedawanych usług Organizacja spotkań biznesowych i negocjacje handlowe Stałe poszerzanie ...

20.05.202420.05.2024

Pracownik ochrony - obiekt przemysłowy - Świecie

Świecie

Obowiązki: Obchody Awizacja gości Kontrola ruchu kołowego i osobowego Wymagania: Niekaralność Dyspozycyjność Odpowiedzialność Dobra obsługa komputera Mile widziane: Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności Oferujemy: Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie Zmiany 12 h Stawka: 27,7...

09.05.202409.05.2024