Filtruj

Praca Specjalista Do Spraw Logistyki - Racławice

1-2 z 2 ofert pracy

SPECJALISTA DO SPRAW LOGISTYKI

VODALAND POLSKA SP. Z O.O.VODALAND POLSKA SP. Z O.O.
Racławice

Zakres obowiązków: Organizacja wysyłek towarów, pilnowanie stanów magazynowych, planowanie przepływu towarów. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Prawo jazdy kat. B umiejętność - obsługa wózka widłowego staż pracy ogółem - lata: 3 znajomość j. obcych mile widziana, wy...

21.05.202421.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Racławice

Numer oferty: StPr/24/0379Obowiązki:Organizacja wysyłek towarów, pilnowanie stanów magazynowych, planowanie przepływu towarów.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia: Prawo jazdy kat. B obsługa wózka widłowego Wykształcenie:wyższe (w tym licencjat), kierunek: LogistykPozostałe wymag...