Filtruj

Praca W Ogrodzie - Racławice

1-3 z 3 ofert pracy

pracownik do prac porządkowych w ogrodzie

HALINAHALINA
Racławice

Obowiązki: Pielęgnacja ogrodów Koszenie trawy Prace porządkowe Przycinanie drzew i krzewów Utrzymanie porządku na terenie Wymagania: Chęć do pracy Dyspozycyjność Zaangażowanie i sumienność Znajomość roślin (podstawowa lub zaawansowana) Umiejętność obsługi maszyn ogrodniczych (np. kosa spa...

03.06.202403.06.2024
od 25 zł

Szukam opiekunki do osoby starszej

JADWIGA DRZYMAŁAJADWIGA DRZYMAŁA
Sękowa

Szukam opiekunki do osoby starszej.Praca polegałaby na pomocy w codziennych czynnościach, pielęgnacji ,pilnowaniu leków , wyjściu do ogrodu , gotowaniu itp....

04.06.202404.06.2024

Specjalista ds. Allegro

EKSPAND ŻARNOWSKI I MROZEK SP. J.EKSPAND ŻARNOWSKI I MROZEK SP. J.
Biecz

Pracownik ds. Obsługi Market Place - Allegro Miejsce pracy: Korczyna koło Biecza Jesteśmy lokalną firmą o międzynarodowym zakresie działania. Zajmujemy się sprzedażą internetową oraz hurtową asortymentu w kategoriach Dom, Ogród oraz Dziecko. Do naszego zespołu poszukujemy osoby pozytywnej oraz kr...

20.03.202420.03.2024
od 4800 zł