Filtruj

Praca Specjalista Do Spraw Marketingu - Brzeg

1-2 z 2 ofert pracy

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I REALIZACJI PRODUKCJI

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Brzeg

Numer oferty: StPr/24/0382Obowiązki:Ofertowanie, pozyskiwanie kontrahentów, przygotowywanie planów produkcyjnych, raportów i analiz z realizacji produkcji, analiza w zakresie cen.Wymagania:Wymagania konieczne:Języki:angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany...

20.05.202420.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

INWAP SP. Z O.O.INWAP SP. Z O.O.
Brzeg

Zakres obowiązków: Ofertowanie, pozyskiwanie kontrahentów, przygotowywanie planów produkcyjnych, raportów i analiz z realizacji produkcji, analiza w zakresie cen. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) język obcy - angielski (mowa: B1 - średnio zaawansowany, pismo: B1 - średnio zaawans...

09.05.202409.05.2024