Filtruj

Praca Specjalista Helpdesk - Lublin

1-3 z 3 ofert pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta z j. rumuńskim

nowa oferta
CPL JOBS .CPL JOBS .
Lublin

Specjalista ds. Obsługi Klienta z j. rumuńskim Miejsce pracy: Lublin Twój zakres obowiązków Telefoniczna i mailowa obsługa klienta rumuńskojęzycznego (pierwsza linia Tech Support / IT Support)Drobne prace administracyjneWprowadzanie danych i zmian do systemuWymagania pracodawcy Znajomość języka rumu...

25.05.202425.05.2024

Lublin

Specjalista ds. Obsługi Klienta z j. rumuńskim Miejsce pracy: Lublin Twój zakres obowiązków Telefoniczna i mailowa obsługa klienta rumuńskojęzycznego (pierwsza linia Tech Support / IT Support) Drobne prace administracyjne Wprowadzanie danych i zmian do systemu Wymagania pracodawcy Znajomość języka r...

23.05.202423.05.2024
Praktykapraktyka

Administrator / Specjalista ds. wsparcia IT - Helpdesk

SITTSITT
Lublin

Twój zakres obowiązków: Rozwiązywanie problemów technicznych i odpowiadanie na pytania użytkowników w ramach wsparcia wewnętrznego i zewnętrznego Sprawowanie pieczy nad oprogramowaniem systemowym i użytkowym Wsparcie IT użytkowników w zakresie rozwiązywania problemów technicznych związanych z apl...

06.05.202406.05.2024
od 4300 zł