Filtruj

Praca Sprzatacz - Pilzno

1-3 z 3 ofert pracy

SPRZĄTACZ/KA

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Pilzno

Numer oferty: StPr/24/1506Obowiązki:UTRZYMYWANIE CZYSTOŚCI NA TERENIE ZAKŁADUWymagania:Wymagania pożądane:Wykształcenie:zasadnicze zawodowe, innePozostałe wymagania:MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU Miejsce pracy: LWOWSKA 39, 39-220 Pilzno, powiat: dębicki, woj: podkarpackieRodzaj u...

05.09.202405.09.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

MIECZYSŁAW DOMACHOWSKI ZAKŁAD METALOWYMIECZYSŁAW DOMACHOWSKI ZAKŁAD METALOWY
Pilzno

Zakres obowiązków: UTRZYMYWANIE CZYSTOŚCI NA TERENIE ZAKŁADU Wymagania: wykształcenie - inne zasadnicze zawodowe MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU...

Umowa o pracęumowa o pracę

Tarnów- praca dla Panów- pracownik sprzątający

KAROLINAKAROLINA
Tarnów

Poszukuję Panów chętnych do podjęcia pracy jako: sprzątacz- dezynfektor operator szorowarki. Praca: polega na sprzątaniu zakładów produkcyjnych na terenie Tarnowa. odbywa się w systemie zmianowym- głównie godziny wieczorne i nocne . Kontakt dla osób zdecydowanych: 727 OO3 242....

24.07.202424.07.2024
od 4300 zł