Filtruj

Praca Sprzatanie Budynku - Włocławek

1-3 z 3 ofert pracy

Praca przy elewacjach/ Фасадчики в Литву

EROVAS POLSKAEROVAS POLSKA
Włocławek

Agencja rekrutacyjna EROVAS Polska (KRAZ nr 24329) poszukuje najlepszych pracowników z rynku polskiego do pracy na stanowisku: Pracownik na elewacji mokrej oraz wentylowanej Miejsce pracy: Litwa (Kłajpeda) Co oferujemy: 1. Forma zatrudnienia na podstawie umowy zlecenia 2. Stawka: 15 euro nett...

03.04.202403.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

ROBOTNIK GOSPODARCZY R65/0967-461/24

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Kaniewo

Numer oferty: StPr/24/0966Obowiązki:dbanie o tereny zieleni, sprzątanie wokół budynków, drobne naprawy remontoweWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:podstawowePozostałe wymagania:nie jest wymagane doświadczenie, I zmiana w godz. 08.00-16.00 lub 16.00-22.00 od pon. do niedz.Miejsce pracy: 87-8...

06.05.202406.05.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

KOBIETY WYJĄTKOWE SP. Z O.O. SP. K.KOBIETY WYJĄTKOWE SP. Z O.O. SP. K.
Kaniewo

Zakres obowiązków: dbanie o tereny zieleni, sprzątanie wokół budynków, drobne naprawy remontowe Wymagania: wykształcenie - podstawowe nie jest wymagane doświadczenie, I zmiana w godz. 08.00-16.00 lub 16.00-22.00 od pon. do niedz....

24.04.202424.04.2024