Filtruj

Praca Sprzatanie - Jarosław

1-3 z 3 ofert pracy

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

Jarosław

Zakres obowiązków: asystowanie lekarzowi dentyście, organizacja pracy gabinetu, sprzątanie gabinetu, skanowanie jamy ustnej przed zabiegiem Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące wykształcenie - medyczne pomaturalne/policealne...

29.04.202429.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Agencja ochrony | sprzątanie | Jarosław | umowa o pracę!

REKRUTACJAREKRUTACJA
Jarosław

Agencja Ochrony Specjał wspierająca zatrudnienie osób niepełnosprawnych, lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni kandydatów na stanowisko: Personel sprzątający Miejsce pracy: Jarosław Praca jednozmianowa Zadania: utrzymanie czystości na terenie...

24.04.202424.04.2024

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY

Wiązownica

Zakres obowiązków: Wykonywanie rutynowych prac związanych z różnymi etapami budowy rozbiórki budynków z użyciem wszelkiego sprzętu i narzędzi budowlanych tj. wiertarki, szlifierki młoty poziomice itp, noszenie cegieł i zaprawy murarskiej na budowie; wykonywanie prac przy wykonywaniu szalowań i ruszt...