Filtruj

Praca Sprzatanie - Kutno

1-3 z 3 ofert pracy

Sprzątanie stacji PKP Kutno 2500,00 netto

SERWIS PORZĄDKOWY - ŁUKASZSERWIS PORZĄDKOWY - ŁUKASZ
Kutno

Firma porządkowa poszukuje pań i panów do sprzątania dworca PKP Kutno Praca poniedziałek - piątek 5.00-10.00 Dyżut co 3 tygodnie w weekend Wynagrodzenie 2500,00 netto (do ręki) raz w miesiącu Praca od zaraz...

30.04.202430.04.2024
od 27 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca na fermie drobiu

PIOTRPIOTR
Zleszyn

Zatrudnię na fermę drobiu – brojler Forma zatrudnienia: umowa o pracę System pracy: podstawowy Po przepracowaniu okresu próbnego jest możliwość otrzymania umowy na stałe. Wymagania i obowiązki: -praca fizyczna na fermie drobiu ( codzienny obchód, ścielenie, sprzątanie oraz mycie, usuwanie uster...

od 4200 zł

SPRZĄTACZKA

Łęczyca

Zakres obowiązków: 1. Utrzymanie czystości powierzchni podłogi. 2. Odkurzanie. 3. Mycie okien. 4. Sprzątanie pomieszczeń higiniczno - sanitarnych. 5. Uzupełnianie artykułów higienicznych. Wymagania: wykształcenie - podstawowe umiejętność - chęć do pracy...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0281 s