Filtruj

Praca Sprzatanie - Kutno

1-3 z 3 ofert pracy

POMOCNICZY ROBOTNIK KONSERWACJI TERENÓW ZIELENI

Kutno

Zakres obowiązków: - przygotowywanie gruntu pod wysiew trawników np. kopanie, grabienie na skwerach i w parkach; - likwidowanie dzikich wysypisk: sprzątanie terenu z odpadów; - prace gospodarcze, porządkowe na terenach miejskich oraz wokół budynków użyteczności publicznej; - pielęgnacja terenów ziel...

17.05.202417.05.2024

PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI I TERENÓW ZIELONYCH

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Kutno

Numer oferty: StPr/24/0386Obowiązki:sprzątanie i przygotowywanie terenów zielonych, pielęgnacja roślin, koszenie trawy, przycinanie żywopłotów, grabienie liści, zamiatanie, podcinanie gałęzi, odśnieżanie (w sezonie zimowym)Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:podstawowePozostałe wymagania:umi...

Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

SPRZĄTACZKA

Łęczyca

Zakres obowiązków: 1. Zapoznanie z przepisami BHP I P.POŻ. 2. Zapoznanie ze stukturą organizacyjną Starostwa Powiatowego w Łęczycy: regulaminem organizacyjnym, regulaminem pracy. 3. Dbałość o czystość i porządek w budynku Starostwa przy Pl. Tadeusza Kościuszki lub zamiennie Al. 1 Maja: - sprzątanie ...