Filtruj

Praca Sprzedawca Sklep Motoryzacyjny - Starachowice

1-3 z 3 ofert pracy

Sprzedawca części motoryzacyjnych

AUTOMIX S. C.AUTOMIX S. C.
Starachowice

obsługa klientów, przyjmowanie towaru, sprzedaż części i akcesoriów motoryzacyjnych, rozkładanie towaru w sklepie...

04.04.202404.04.2024

SPRZEDAWCA CZĘŚCI MOTORYZACYJNYCH

Zakres obowiązków: obsługa klientów, przyjmowanie towaru, sprzedaż części i akcesoriów motoryzacyjnych, rozkładanie towaru w sklepie Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe dobra znajomość branży motoryzacyjnej (części i akcesoria motoryzacyjne); mile widziane doświadczenie + praktyka...

Umowa o pracęumowa o pracę

Doradca Klienta - Sprzedawca w sklepie motoryzacyjnym

nowa oferta
REKRUTACJAREKRUTACJA
Ostrowiec Świętokrzyski

Polska Sieć Motoryzacyjna Specpart Sp. z o. o, lider na rynku sprzedaży akumulatorów w Polsce. W związku z dynamicznym rozwojem powiększa zespół odpowiedzialny za doradztwo i sprzedaż naszych produktów. Aktualnie posiadamy ponad 80 sklepów - ale nasze ambicje sięgają dalej - chcemy zajmować się sprz...

25.04.202425.04.2024
od 6000 zł