Filtruj

Praca Sprzedawca Sklep Spozywczy - Wolaniny

1-3 z 3 ofert pracy

SPRZEDAWCA

FIRMA U KOŁODZIEJA ANETA KRUPKAFIRMA U KOŁODZIEJA ANETA KRUPKA
Mojęcice

Zakres obowiązków: wg. stanowiska , praca w sklepie spożywczym . Dwie zmiany: od godz. 08:00 do godz. 12:00 od godz. 17:00 do godz. 21:00 Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - mile widziane doświadczenie w handlu...

10.05.202410.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KASJER/SPRZEDAWCA/Stoisko mięsne, Sklep spożywczy Wola Dalsza

BARTŁOMIEJBARTŁOMIEJ
Wola Mała

Poszukiwany pracownik do sklepu spożywczego w Woli Dalszej. Pełny wymiar godzin Ubezpieczenie i umowę o prace, Atrakcyjne wynagrodzenie , Miesięczna premia - po pewnym przepracowanym czasie , Praca na dwie zmiany . CV proszę wysyłać poprzez formularz zgłoszeniowy....

08.05.202408.05.2024

Praca kasjer-sprzedawca w sklepie spożywczym

STECKATARZYNA23STECKATARZYNA23
Biłgoraj

Zatrudnię pracownika na stanowisko kasjer/sprzedawca do sklepu spożywczego.Mile widziane doświadczenie, ale nie jest konieczne. Oferujemy system pracy dwuzmianowy godziny otwarcia sklepu od 05:00 do 23:00.Od kandydatów oczekujemy zaangażowania i chęci pracy , sumienności i dużo uśmiechu :-] Zaprasza...

22.04.202422.04.2024