Filtruj

Praca Sprzetu - Kraśnik

1-3 z 3 ofert pracy

Lekarz

nowa oferta
FRESENIUSFRESENIUS
Kraśnik

Opis stanowiska: opieka lekarska nad pacjentami stacji dializ. Oferujemy: gwarancję stabilności warunków wynagrodzenia i zatrudnienia, formę zatrudnienia wg preferencji: umowę o pracę, kontrakt, zlecenie, pracę w oparciu o najwyższe standardy opieki nad pacjentem na wysokiej jakości specjalistycznym...

09.05.202409.05.2024

Mechanik - PBI Sprzęt Sp. z o.o.

nowa oferta
REKRUTACJA GRUPA PBIREKRUTACJA GRUPA PBI
Kraśnik

W chwili obecnej do PBI Sprzęt Sp. z o.o. poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko: Mechanik Miejsce pracy: Kraśnik Twój zakres obowiązków: · konserwacja, obsługa techniczna i naprawa silników oraz zespołów i układów mechanicznych · ustalanie przyczyny wad i uszkodzeń poszczególnych zesp...

08.05.202408.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator Wózka Widłowego - wysokiego składowania

nowa oferta
LST-POLSKA SP. Z O.O.LST-POLSKA SP. Z O.O.
Bełżyce

Opis stanowiska praca w Dziale Magazynu związana z ustawianiem towaru na regałach za pomocą wózka widłowego; ustawianie towaru zgodnie z przyjętymi lokalizacjami regałowymi; dbałość o powierzony sprzęt; kontrola stanów magazynowych; załadunek samochodów dostawczych. Wymagania doświadczenie w pracy w...