Filtruj

Praca Stanislaw - Stanisławów Pierwszy

1-2 z 2 ofert pracy

MAGAZYNIER/EKSPEDYTOR - Zakłady Miesne Stanisławów Spółka z o. o.

nowa oferta
ZAKŁADY MIĘSNE STANISŁAWÓW SP. Z O.O.ZAKŁADY MIĘSNE STANISŁAWÓW SP. Z O.O.
Stanisławów Pierwszy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Twój zakres obowiązków Magazynowanie surowca przed przerobieniem Magazynowanie mięs i wędlin Obsługa terminali WYMAGANIA: Nasze wymagania Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna Umiejętność pracy w zespole OFERUJEMY: To oferujemy Atrakcyjne warunki wynagrodzenia Pracę w now...

13.05.202413.05.2024

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

nowa oferta
APS ENERGIA S. A.APS ENERGIA S. A.

Jeżeli chcesz pracować w polskiej firmie o międzynarodowym zasięgu, która stawia na dynamiczny rozwój, innowacyjność i technologie dołącz do Grupy APS Energia. Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: Główne obowiązki: kontrola dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym, uzgadnia...