Filtruj

Praca Star - Stare Bielice

1-3 z 3 ofert pracy

LOGOPEDA

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Stare Bielice

Numer oferty: StPr/24/1002Obowiązki:zajęcia logopedyczne z dziećmi w wieku przedszkolnymWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:wyższe (w tym licencjat)Pozostałe wymagania:wykształcenie wyższe studia lopopedyczne + przygotowanie pedagogiczne, mile widziane doświadczenie zawodowe Miejsce pracy: W...

22.05.202422.05.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

LOGOPEDA

PRZEDSZKOLE PUBLICZNE HAPPY DAYS - SZCZĘŚLIWE DNIPRZEDSZKOLE PUBLICZNE HAPPY DAYS - SZCZĘŚLIWE DNI

Zakres obowiązków: zajęcia logopedyczne z dziećmi w wieku przedszkolnym Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) wykształcenie wyższe studia lopopedyczne + przygotowanie pedagogiczne, mile widziane doświadczenie zawodowe...

Umowa o pracęumowa o pracę

Ajent Salonu Prasowego w Koszalinie, stałe wynagrodzenie 9500 netto

JACEKJACEK
Koszalin

Media Star Salony Prasowe to ogólnopolska sieć salonów prasowych zlokalizowanych w atrakcyjnych miejscach handlowych. Od dwudziestu lat oferujemy swoim klientom nieograniczony dostęp do prasy, wyrobów tytoniowych iproduktów prezentowych na najwyższym poziomie a swoim partnerom sprawdzony model prowa...

25.09.202325.09.2023
Samozatrudnieniesamozatrudnienie