Filtruj

Praca Starszy Referent - Bydgoszcz

1-2 z 2 ofert pracy

STARSZY REFERENT(NR 1357)

11 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY11 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
Bydgoszcz

Zakres obowiązków: ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - terminowe i prawidłowe sporządzanie list wynagrodzeń pracowników resortu obrony narodowej za wyznaczone pododdziały, - sporządzanie list dodatkowych należności, - rozliczanie ZUS. TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY: lipiec/sierpień 2024 r. Wymagania: wykształcenie - w...

16.05.202416.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

STARSZY REFERENT/SEKCJA TECHNICZNEGO UTRZYMANIA NIERUCHOMOŚCI/(NR 1361)

Bydgoszcz

Zakres obowiązków: ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - prowadzenie korespondencji z wykonawcami na rynku cywilnym w celu pozyskiwania kontrahentów realizujących usługi konserwacji i napraw urządzeń technicznych w rejonie odpowiedzialności 11 WOG; - prowadzenie postępowań na naprawy i konserwację urządzeń techniczn...