Filtruj

Praca Starszy Specjalista - Warszawa

31-33 z 33 ofert pracy

Specjalista/ Starszy Specjalista/ Główny Specjalista ds. utrzymania środowiska serwerowego

MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI W M.ST. WARSZAWIE S. A.MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI W M.ST. WARSZAWIE S. A.
Warszawa, ul. Czerniakowska 124

Dlaczego warto pracować w MPWiK w m. st. Warszawie? Jesteśmy firmą z blisko 140-letnią tradycją! Jesteśmy firmą z misją – każdego dnia dostarczamy mieszkańcom aglomeracji warszawskiej ponad 300 milionów litrów smacznej i czystej wody! Jesteśmy nowoczesną firmą z wizją – stosujemy innowacyjne technol...

02.05.202402.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

STAŻYSTA, DOCELOWO: STARSZY SPECJALISTA SEKCJA KONTROLNO-ROZPOZNAWCZA

nowa oferta
KOMENDA POWIATOWA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJKOMENDA POWIATOWA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ
Wołomin

Zakres obowiązków: - rozpoznawanie zagrożeń pożarowych i innych miejscowych zagrożeń poprzez przeprowadzanie czynności kontrolno-rozpoznawczych -udział w szkoleniach, doskonaleniu zawodowym -wykonywanie innych zadań zgodnie z indywidualnym zakresem czynności przydzielonym przez przełożonego Wymaga...

09.05.202409.05.2024

STARSZY SPECJALISTA INŻYNIERYJNO-TECHNICZNY (127 J)

nowa oferta
CENTRUM NAUKOWO – BADAWCZE OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ IM. JÓZEFA TULISZKOWSKIEGO PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZYCENTRUM NAUKOWO – BADAWCZE OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ IM. JÓZEFA TULISZKOWSKIEGO PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY
Józefów

Zakres obowiązków: Udzielanie informacji i wyjaśnień dot. postępowania w związku z wydawaniem krajowych lub europejskich ocen technicznych. Prowadzenie procesów udzielania EOT lub KOT. Kontakt z klientem. Wymagania: wykształcenie - techniczne wyższe (w tym licencjat) język obcy - angielski (mowa: B...

08.05.202408.05.2024