Filtruj

Praca Stylizacja Paznokci - Radom

1-3 z 3 ofert pracy

135 - STYLISTKA PAZNOKCI

SALON FRYZJERSKI DAMSKO-MĘSKI BLASK MONIKA NOREKSALON FRYZJERSKI DAMSKO-MĘSKI BLASK MONIKA NOREK
Radom

Zakres obowiązków: Stylizacja paznokci (żel, przedłużanie, hybryda, pedicure). Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Praktyka w/w zawodzie, kursy, uprawnienia...

27.05.202427.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Poszukiwana stylistka paznokci

NATALIANATALIA
Szydłowiec

Oferta AKTUALNA ! Alie Gabinet Kosmetologii (ul. Kościuszki 192, Szydłowiec) poszukuje stylistki paznokci ! Oferuję miłą atmosferę, możliwość nauki i rozwoju. Wymagania m.in. : -Manicure tradycyjny i hybrydowy -Przedłużanie paznokci metodą żelową -Pedicure hybrydowy -Dyspozycyjność -Zaangażowani...

17.04.202417.04.2024

Praca stylistka paznokci

ALEKSANDRAALEKSANDRA
Gózd

Poszukujemy do zespołu stylistki paznokci najlepiej z doświadczeniem :) ale jeśli jesteś ambitna i chcesz się nauczyć tez dam szanse Jesteśmy salonem , który cały czas się rozwija i potrzebujemy poszerzyć zespół . Wymagania Uczciwość Sumienność Dyspozycyjność Umiejetność pracy z klientem Dokł...

20.02.202420.02.2024