Filtruj

Praca Szlifierz - Jastrzębie-Zdrój

1-2 z 2 ofert pracy

Cromodora Wheels - felgi Ostrava Mosnov, zwrot transportowy!

COMAC JOBS S.R.O.COMAC JOBS S.R.O.
Jastrzębie Zdrój

Włoski producent felg aluminiowych oferuje wolne stanowiska pracy w swojej fabryce w miejscowości Mošnov. Dobry zakład, dobre zarobki i przyjazny kolektyw! Cenisz sobie niezależność i chciałbyś dojeżdżać we własnym zakresie? Jeśli tak, to idealna oferta dla Ciebie a my zagwarantujemy Ci zwrot kosztó...

06.05.202406.05.2024

Szlifierz, praca na produkcji, obróbka ręczna

nowa oferta
GRILEXGRILEX
Wodzisław Śląski

Zakres obowiązków: szlifowanie elementów metalowych przy użyciu ręcznych lub maszynowych narzędzi kontrola wizualna produktu usuwanie spawów, przebarwień, nierówności i zadrapań wiercenie otworów gwintowanie Wymagania: Doświadczenie w szlifowaniu - mile widziane Dbanie o powierzony sprzęt fi...

07.05.202407.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0211 s