Filtruj

Praca Szwaczka - Lubawa

1-3 z 3 ofert pracy

SZWACZKA

LIBRO MAREK LIBERACKILIBRO MAREK LIBERACKI
Lubawa

Zakres obowiązków: szycie pokrowców, poduszek. Wymagania: wykształcenie - podstawowe Umiejętność szycia na maszynie overlock. Sumienność....

10.05.202410.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SZWACZKA MASZYNOWA

CLASSIC SOFA SP. Z O.O.CLASSIC SOFA SP. Z O.O.
Lidzbark

Zakres obowiązków: Tapicerowanie mebli, obsługa narzędzi tapicerskich. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe brak wymagań co do wykształcenia, mile widziane doświadczenie zawodowe...

17.05.202417.05.2024

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Lidzbark

Numer oferty: StPr/24/0461Obowiązki:Szycie na maszynie wykończonych tkanin do mebli tapicerowanych.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:brak lub niepełne podstawowePozostałe wymagania:brak wymagań co do wykształcenia, mile widziane doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Jeleńska 57, 13-230 Lidz...