Filtruj

Praca Szwaczka - Orneta

1-3 z 3 ofert pracy

Szwaczka

SERWIS KADRASERWIS KADRA
Orneta

Serwis Kadra poszukuje szwaczekMiejsce pracy: Orneta 55 km od Elbląga, 50 km od OlsztynaFirma opracowuje i produkuje elementy indywidualnego wyposażenia organów ścigania.Zakład specjalizuje się w produkcji namiotów wojskowych, szpitalnych, markiz i pokryć balistycznych oraz sprzętu wojskowego.Co ofe...

16.02.202416.02.2024

SZWACZKA/ SZWACZ (DO PRZYUCZENIA, GWARANTOWANE 9 MIESIĘCY OKRESU WDROŻENIA)

DFM SP. Z O.O.DFM SP. Z O.O.
Dobre Miasto

Zakres obowiązków: Szycie pokrowców na meble z tkanin i skór, zachowanie technologicznych wymogów szycia, dbanie o estetykę szycia Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - podstawowa umiejętność szycia wyczucie estetyki, zdolności manualne...

24.04.202424.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Szwaczka / Szwacz do przyuczenia DFM Sp. z o.o.

Jesteśmy wiodącym i dynamicznie rozwijającym się producentem mebli tapicerowanych wyłącznie z polskim kapitałem. Swoje wyroby w niemal całości przeznaczamy na wymagające rynki krajów Unii Europejskiej. Siłą naszej firmy jest zespół ponad 1300 wysoko wykwalifikowanych i zaangażowanych pracowników. ...