Filtruj

Praca Technik Serwisant - Barczewo

1-3 z 3 ofert pracy

Praca Serwisant-Technik UR Glassolutions w Pruszkowie

SAINT-GOBAINSAINT-GOBAIN
Barczewo

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Naprawy, przeglądy i modernizacje maszyn produkcyjnych Rozwijanie i wdrażanie nowych technologii do procesu produkcyjnego Rozwiązywanie problemów technicznych Współpraca z innymi działami w firmie Nie masz doświadczenia, ale chcesz spróbować swoich sił w znanej międzynarodowe...

05.09.202405.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Serwisant urządzeń grzewczych i pomp ciepła

ADAM ZIELIŃSKIADAM ZIELIŃSKI
Olsztyn

Szukasz czegoś więcej niż zwykłej pracy? Dołącz do zespołu AdamSerwis.pl i zbuduj swoją przyszłość! Marzysz o takiej pracy, która pozwoli Ci zarabiać pieniądze, jednocześnie robiąc coś, co Cię pasjonuje? Chcesz rozwijać swoje umiejętności w nowoczesnej i przyszłościowej branży? Nie musisz być Sup...

04.09.202404.09.2024
od 5000 zł

PRACA: Serwisant bankomatów i terminali płatniczych

WIKTORIA HR MELLON POLANDWIKTORIA HR MELLON POLAND
Olsztyn

Obecnie poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu Serwisantów zajmujących się konserwacją i serwisem bankomatów/wpłatomatów (ATM) oraz terminali płatniczych (POS), na stanowisku: Technik Serwisu– serwis bankomatów i terminali płatniczych. Praca mobilna: Rzeszów i okolice Do Twoich obowi...

02.08.202402.08.2024