Filtruj

Praca Technik Serwisu - Sanok

1-3 z 3 ofert pracy

Serwis i wymiana opon- Holandia- Weert, Eindhoven

KLAVER SP. Z O.O.KLAVER SP. Z O.O.
Sanok

Aktualnie poszukujemy pracowników wulkanizacji do serwisu i wymiany opon.Miejsce pracy: Holandia: Weert, Eindhoven i cały region południowyMonter opon•wymiana oponAsystent technika ds. konserwacji•pomoc w zadaniach konwersacyjnychOferujemy:- Zakwaterowanie- Przyjazne środowisko pracyWYMAGANIA:Monter...

12.09.202412.09.2024

TECHNIK SERWISU URZĄDZEŃ GRZEWCZYCH

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Sanok

Numer oferty: StPr/24/0451Obowiązki:uruchamianie, diagnostyka wyspecjalizowanych urządzeń grzewczych, dokonywanie napraw,przeglądów i obsługa techniczna urządzeńWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:średnie zawodowe, techniczneMiejsce pracy: Jana Brzechwy 8, 38-500 Sanok, powiat: sanocki, woj:...

29.08.202429.08.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

ROBERT PIECUCH TERMO SERWIS AUTORYZOWANY SERWIS KOTŁÓWROBERT PIECUCH TERMO SERWIS AUTORYZOWANY SERWIS KOTŁÓW
Sanok

Zakres obowiązków: uruchamianie, diagnostyka wyspecjalizowanych urządzeń grzewczych, dokonywanie napraw,przeglądów i obsługa techniczna urządzeń Wymagania: wykształcenie - techniczne średnie zawodowe...