Filtruj

Praca Technik Serwisu - Zamość

1-3 z 3 ofert pracy

TECHNIK INFORMATYK

INFOTECH SERWIS URZĄDZEŃ BIUROWYCH SP. Z O.O.INFOTECH SERWIS URZĄDZEŃ BIUROWYCH SP. Z O.O.
Zamość

Zakres obowiązków: Serwis i naprawa sprzętu komputerowego i biurowego. Instalacja urządzeń biurowych u klienta. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B umiejętność - komunikatywność umiejętność - lokalizacji usterek w sprzęcie komputerowym Doświadczenie zawodow...

30.08.202430.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Zamość

Numer oferty: StPr/24/2125Obowiązki:Serwis i naprawa sprzętu komputerowego i biurowego. Instalacja urządzeń biurowych u klienta.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia: Prawo jazdy kat. B komunikatywność Wykształcenie:średnie zawodoweWymagania pożądane:Umiejętności i uprawnienia:lok...

Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Przedstawicielka/Przedstawiciel handlowy D2D

PRACAPRACA
Zamość

Firma Promag działa na rynku od początku 1999 roku jako firma usługowo-handlowa z zakresu projektowania, doradztwa, montażu oraz serwisu instalacji centralnego ogrzewania, głównie z odnawialnych źródeł energii (OZE). Poprzez kilkunastoletnie doświadczenie, oraz profesjonalną wiedzę techniczną z zakr...

23.08.202423.08.2024
od 7000 zł