Filtruj

Praca Tlumaczen Jezyk - Warszawa

736-738 z 738 ofert pracy

Zatrudnimy Stolarzy

IMS GMBH HAMBURGIMS GMBH HAMBURG
Jabłonowo

Niemiecka firma IMS GmbH z Hamburga poszukuje pracowników na stanowisko: STOLARZ Praca na pełen etat, niemiecka umowa o pracę, długoterminowe projekty w całych Niemczech. Zatrudnimy Stolarzy Obowiązki obróbka drewna wykonywanie mebli oraz ich obróbka i okuwanie montaż i renowacją mebli montaż okien ...

14.06.202414.06.2024

AYSTENT DS. HANDLOWYCH

Jabłonowo

Zakres obowiązków: znajomość języka chińskiego, sprowadzanie towarów z Chin i tłumaczenie metek, sprzedaż detaliczna i hurtowa towarów, rozmowy z kontrahentami z Chin Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące język obcy - chiński (mowa: C2 - biegły, pismo: C2 - biegły) kierunek wykształc...

13.06.202413.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista ds. Marketingu

NIJHUIS INDUSTRIES CENTRAL EUROPE SP. Z O.O.NIJHUIS INDUSTRIES CENTRAL EUROPE SP. Z O.O.
Piastów

Poszukujemy młodej osoby do zespołu odpowiedzialnego za prowadzenie działań marketingowych w regionie. Szukamy osoby zainteresowanej długofalową współpracą. Najważniejsze wymagania: znajomość języka angielskiego, dobra organizacja pracy, samodzielność, zainteresowanie szeroko pojętym marketingiem.Sp...

07.06.202407.06.2024