Filtruj

Praca Traktorzysta - Bonin

Wynagrodzenie
Odległość od miasta
1-2 z 2 ofert pracy

PRACOWNIK DZIAŁU PRODUKCJI ROŚLINNEJ-TRAKTORZYSTA

AGRI PLUS SP. Z O.O.AGRI PLUS SP. Z O.O.
Bonin

Zakres obowiązków: - Wykonywanie prac polowych, w tym m.in. orka, siew, nawożenie, transport plonów, prace porządkowe i naprawcze, inne prace związane z naprawą i transportem rolniczym. - Obsługa pojazdów rolniczych, środków transportu, maszyn i urządzeń stosowanych w rolnictwie. Wymagania: wykszta...

04.09.202404.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Bonin

Numer oferty: StPr/24/0614Obowiązki:- Wykonywanie prac polowych, w tym m.in. orka, siew, nawożenie, transport plonów, prace porządkowe i naprawcze, inne prace związane z naprawą i transportem rolniczym.- Obsługa pojazdów rolniczych, środków transportu, maszyn i urządzeń stosowanych w rolnictwie.Wyma...