Filtruj

Praca Urzad - Cieszyn

1-2 z 2 ofert pracy

Księgowa / Księgowy | premia uznaniowa + benefity

nowa oferta
GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Cieszyn

Zadania: Prowadzenie ksiąg rachunkowych klientów kancelarii (praca na pełnych księgach) Sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, CIT Sporządzanie sprawozdań finansowych Kontakt z klientami Kontakt z Urzędem Skarbowym Wymagania: Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 2 lata) Doświadczenie w pracy...

17.05.202417.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Wsparcie Doradcy Obsługi Klienta - Jastrzębie Zdrój

nowa oferta
ZOLTOS.PL ALEKSANDRA ŻÓŁTOWSKA-OSTROSZCZYKZOLTOS.PL ALEKSANDRA ŻÓŁTOWSKA-OSTROSZCZYK
Jastrzębie-Zdrój

Zakres czynności: weryfikacja potrzeb Klienta, kierowanie Klienta do konkretnego Doradcy, obsługa systemu kolejkowego w stacjonarnym Punkcie Obsługi Klienta, drobne czynności administracyjno-biurowe. Wymagania: wykształcenie minimum średnie, nie oczekujemy doświadczenia, lecz chęci do pracy, znajomo...