Filtruj

Praca Wspomaganie Rozwoju Dziecka - Wojnicz

1-2 z 2 ofert pracy

NAUCZYCIEL PSYCHOLOG (O)

POWIATOWA PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W TARNOWIEPOWIATOWA PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W TARNOWIE
Wojnicz

Zakres obowiązków: - wykonywanie badań psychologicznych dzieci i młodzieży - diagnoza, prowadzenie terapii psychologicznej, sporządzanie opinii i orzeczeń wydawanych przez Poradnię, inne według zakresu czynności Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) Wymagania: wykształcenie wyższe - ...

13.06.202413.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

NAUCZYCIEL PSYCHOLOG - WCZESNE WSPOMAGANIE ROZWOJU DZIECKA (O)

Wojnicz

Zakres obowiązków: - realizacja indywidualnego programu stymulującego rozwój dziecka w ramach zajęć wczesnego wspomagania rozwoju, prowadzenie badań psychologicznych dzieci objętych zajęciami wczesnego wspomagania rozwoju, opracowywanie i sporządzanie opinii i orzeczeń, prowadzenie dokumentacji bada...