Filtruj

Praca Zaklad Budowlany - Tarnów

1-3 z 3 ofert pracy

TYNKARZ (O,U)

P.U.H.IZOTECH I ZBIGNIEW PRZĄDAP.U.H.IZOTECH I ZBIGNIEW PRZĄDA
Tarnów

Zakres obowiązków: wykonywanie prac budowlanych - tynki Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe umiejętność - tynkowanie staż pracy ogółem - lata: 2 Wymagania: 2 lata doświadczenia na stanowisku, mile widziane prawo jazdy kat. B, umiejętność wykonywania tynków, wykształcenie bez zn...

11.04.202411.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Leier Polska S.A. zatrudni operator automatycznej linii produkcyjnej

REKRUTACJA LEIERREKRUTACJA LEIER
Wola Rzędzińska

Leier Polska S.A. producent materiałów budowlanych, Zatrudni na stanowiska: operator automatycznej linii produkcyjnej Miejsce pracy Wola Rzędzińska koło Tarnowa W zakres obowiązków wchodzi: zapewnienie prawidłowego przebiegu produkcji obsługa maszyn i urządzeń linii produkcyjnej udział w pra...

16.02.202416.02.2024
od 1 zł

Pracownik linii produkcyjnej

POLBRUK S. A.POLBRUK S. A.
Straszęcin

Polbruk S.A. to lider rynku kostki brukowej w Polsce, z 21 zakładami produkcyjnymi oraz silną siecią dystrybucji na terenie całego kraju. Przynależność do irlandzkiej Grupy CRH plc, światowego lidera w produkcji idystrybucji materiałów budowlanych, motywuje nas do ciągłego, dynamicznego rozwoju. O...

11.09.202311.09.2023