Filtruj

Praca Zaklad Budowlany - Tarnów

1-2 z 2 ofert pracy

Specjalista ds. Rynków Inwestycyjnych i Profesjonalnych Oświetlenia LED - Key Account Manager

nowa oferta
LEDOLUX POLAND SP. O.O.LEDOLUX POLAND SP. O.O.
Tarnów

Specjalista ds. Rynków Inwestycyjnych i Profesjonalnych Oświetlenia LED - Key Account Manager Miejsce pracy: Tarnów Twój zakres obowiązków Sprzedaż i promowanie profesjonalnych przemysłowych i ulicznych lamp LED z LEDOLUX POLAND bezpośrednio do klientów instytucjonalnych: publicznych jak miasta i gm...

09.05.202409.05.2024

TYNKARZ (O,U)

P.U.H.IZOTECH I ZBIGNIEW PRZĄDAP.U.H.IZOTECH I ZBIGNIEW PRZĄDA
Tarnów

Zakres obowiązków: wykonywanie prac budowlanych - tynki Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe umiejętność - tynkowanie staż pracy ogółem - lata: 2 Wymagania: 2 lata doświadczenia na stanowisku, mile widziane prawo jazdy kat. B, umiejętność wykonywania tynków, wykształcenie bez zn...

11.04.202411.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0277 s