13.032023

Inżynierskie Targi Pracy

ul. Konarskiego 20 pok. 106

Inżynierskie Targi Pracy, Przedsiębiorczości, Technologii i Dostępności w Politechnice Śląskiej odbędą się w dniach 13- 20 marca 2023 roku zdalnie oraz 20 marca w formie stacjonarnej.

Wydarzenie odbędzie się na platformie wirtualnej https://www.targipracypolsl.webexpo.pl/ oraz stacjonarnie na terenie kampusu Politechniki Śląskiej. Koordynatorem przedsięwzięcia jest z ramienia uczelni Biuro Karier Studenckich Politechniki Śląskiej.

Wydarzenie ma na celu nawiązanie kontaktu firm z potencjalnymi kandydatami do pracy – uczniami szkół średnich oraz branżowych, studentami, absolwentami i pracownikami naukowymi Politechniki Śląskiej oraz innych uczelni. Podczas Targów można będzie także nawiązać kontakt z przedstawicielami instytucji udzielających wsparcia merytorycznego i finansowego młodym przedsiębiorcom.

Organizacji targów towarzyszy idea zwiększania platformy współpracy w zakresie wzmacniania praktycznych elementów kształcenia w Politechnice Śląskiej oraz wymiany wiedzy pomiędzy biznesem a środowiskiem akademickim. Współpraca taka może dotyczyć zlecania opracowań nowych metod, udostępniania materiałów do pisania prac dyplomowych, w tym rozpraw doktorskich, jak również konsultowania pomysłów na zwiększenie efektywności podejmowanych działań.

 

Zobacz wszystkie

Nadchodzące wydarzenia

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0040 s