15.052024

SForce - Warsaw Salesforce Meetup #5

BOLEK PUB

Już 15 maja 2024 r. o godzinie 18.00 wspólnie z PwC zapraszamy na SForce - Warsaw Salesforce Meetup #5 do lokalu “BOLEK PUB”, przy al. Niepodległości 211. 

Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne, wejście za okazaniem biletu, który można pobrać przez Evenea: https://evenea.pl/pl/wydarzenie/sforcewarsaw5 

PRZEBIEG WYDARZENIA:

 • 17:30 - 18:00 Rejestracja uczestników, sprawdzenie biletów 
 • 18:00 - 18:15 Otwarcie wydarzenia i przywitanie uczestników
 • 18:15 - 18:45 Prezentacja nr 1: Czy możemy ufać Copilotowi? Trust Layer i tworzenie świadomych etycznie promptów - Weronika Janiec
 • 18:45 - 18:50 Przerwa
 • 18:50 - 19:20 Prezentacja nr 2: Najlepsze praktyki dla faz projektowych - przykład wdrożenia Salesforce Marketing Cloud - Artur Firlik
 • 19:20 - 19:30 Przerwa
 • 19:30 - 20:00 Prezentacja nr 3: Tworzenie i wykorzystywanie modeli predykcyjnych w Data Cloud przy użyciu Einstein Studio - Marcin Łukaszyk
 • 20:00 Networking przy piwie i cateringu

ZAPLANOWALIŚMY 3 MERYTORYCZNE PREZENTACJE:

 1. Czy możemy ufać Copilotowi? Trust Layer i tworzenie świadomych etycznie promptów - Weronika Janiec. Każda nowa technologia niesie ze sobą zarówno szanse jak i ryzyka. Przy wdrażaniu AI należy zwrócić szczególną uwagę na kwestie bezpieczeństwa danych oraz etycznego zastosowania. Podczas prezentacji omówimy czym jest Einstein Copilot oraz Prompt Builder, analizując ich funkcje i potencjalne zagrożenia. Następnie zagłębimy się w rolę bezpieczeństwa, gwarantowaną przez Salesforce Trust Layer. Na końcu skupimy się na kwestiach etycznych: najczęstszych wyzwaniach podczas pracy z AI oraz ich potencjalnych rozwiązaniach.
 2. Najlepsze praktyki dla faz projektowych - przykład wdrożenia Salesforce Marketing Cloud - Artur Firlik. Podczas prelekcji zapoznam Was z poszczególnymi fazami projektu wdrożeniowego dla międzynarodowej korporacji z sektora motoryzacyjnego.Wejdziemy w świat Salesforce - od technologii, po relacje pomiędzy poszczególnymi produktami oraz osobami na projekcie, a następnie dowiemy się w jaki sposób połączenie wszystkich tych elementów przekłada się na ostateczny sukces projektu. Nie możecie tego przegapić!
 3. Tworzenie i wykorzystywanie modeli predykcyjnych w Data Cloud przy użyciu Einstein Studio - Marcin Łukaszyk. W tej prezentacji omówię działanie narzędzia do budowy rozwiązań opartych na AI, Einstein 1 Studio w Data Cloud i postaram się odczarować część matematyki stojącą za AI. Przedstawię jak wykorzystać model builder do łatwego tworzenia modeli predykcyjnych. Opowiem o tym, jakie dane są użyteczne oraz jak sprawdzić, kiedy model się nauczył, a kiedy tylko udaje. Pokażę podstawowe błędy, które wpływają negatywnie na osiągi modelu i jak ich unikać. Na koniec opowiem o tym, jak użyć wytrenowany już model w Salesforce.

KOGO USŁYSZYMY? 

 • Weronika Janiec, Konsultantka Biznesowa Salesforce w PwC Polska. Mieszkanka Wrocławia. Doświadczona developerka i konsultantka Salesforce pasjonująca się etyką i filozofią. Z trzyletnim doświadczeniem jako developerka i prawie rocznym jako konsultantka, a także jako studentka trzeciego roku filozofii, spróbuje zgłębić zrozumienie ludzkiego wpływu na technologię. Po godzinach czerpie inspiracje z gry na gitarze akustycznej i eksploruje świat sztuki filmowej.
 • Artur Firlik, Starszy Konsultant Biznesowy Marketing Cloud w PwC Polska. Senior Consultant w PwC z ponad 5-letnim doświadczeniem w środowisku Salesforce Marketing Cloud. Odpowiedzialny za wdrożenie kilkunastu projektów dla międzynarodowych klientów. Pasjonat nowych technologii oraz przemysłu gier komputerowych.
 • Marcin Łukaszyk, Konsultant Biznesowy Salesforce w PwC Polska. Konsultant Salesforce z 2-letnim doświadczeniem. Ma wcześniejsze doświadczenia z analizą danych w pracy i na studiach, przez co tematyka CRM Analytics i Data Cloud jest mu bliska. W pracy z Salesforcem najbardziej docenia możliwości rozwoju w wielu kierunkach i rolach. W wolnym czasie biega, wspina się i ogląda Formułę 1.

Sponsorem wydarzenia jest firma PwC. 

WAŻNE INFORMACJE:

 1. Prosimy aby na wydarzenie zarejestrowały się jedynie osoby, które są pewne, że będą mogły wziąć udział.
 2. Sprawdzenie biletów odbywa się na parterze w budynku BOLEK PUB w Warszawie w godzinach 17:30 - 18:00. Po sprawdzeniu biletu należy postępować zgodnie z wskazaniami Organizatora lub administratora budynku.
 3. Po godzinie 18:00 nie będzie możliwości dołączenia do wydarzenia. Prosimy o punktualność.
 4. Przebywając na obiekcie prosimy o stosowanie się do instrukcji organizatora, administratora budynku oraz pracowników firmy PwC.

Zapraszamy!

Zobacz wszystkie

Nadchodzące wydarzenia

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0043 s