Filtruj

Praca Agent - Warszawa

1-3 z 3 ofert pracy

Agent do prowadzenia sklepu w Warszawie

SEKRETARIATSEKRETARIAT
Warszawa

Sieć salonów z akcesoriami dla dorosłych poszukuje Partnera do prowadzenia sklepu. Miejsce wykonywania pracy: Warszawa Wymagania: wykształcenie średnie, znajomość zasad obsługi kasy fiskalnej, wysoka komunikacja interpersonalna, doświadczenie w sprzedaży detalicznej. Zapewniamy: atrakcyjne wy...

24.04.202424.04.2024
Samozatrudnieniesamozatrudnienie

Multiagencja Ubezpieczeniowa Unilink - Agent Ubezpieczeniowy/Kierownik

PAWEŁ MAJEWICZPAWEŁ MAJEWICZ
Warszawa

Multiagencja Ubezpieczeniowa Unilink S.A. - największa w Polsce w związku z rozwojem projektu UniŻycie poszukuje osób na stanowisko - Agent Ubezpieczeniowy / Kierownik Zespołu. Twój zakres obowiązków: Projektowanie ochrony ubezpieczeniowej pod indywidualne potrzeby klienta, Realizacja WŁASNYCH ce...

17.04.202417.04.2024

Agent Sprzedaży Klimatyzacji – Rekrutacja na Terenie Całej Polski

PATRYKPATRYK
Warszawa

Opis stanowiska: Jesteśmy firmą działającą w branży HVAC, poszukującą ambitnych osób na stanowisko Agenta Sprzedaży Klimatyzacji. Jeżeli jesteś osobą, która chce rozwijać swoje umiejętności sprzedażowe i posiadasz naturalną łatwość w nawiązywaniu kontaktów, zapraszamy do aplikowania. Oferujemy miej...

16.04.202416.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0517 s