Filtruj

Praca Alicja - Kazimierz Dolny

1-2 z 2 ofert pracy

RECEPCJONISTA

nowa oferta
ALICJA GRZEGORCZYK-WASĄG BERBERYS,SUBSYDIUMALICJA GRZEGORCZYK-WASĄG BERBERYS,SUBSYDIUM
Kazimierz Dolny

Zakres obowiązków: Obłsuga recepcji Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Recepcjonista hotelowy staż pracy ogółem - lata: 0, miesiące: 1 umowa zlecenie z możliwością pracy na umowę o pracę, wymagane doświadczenie w pracy jako recepcjonista, zmiany dwunastogodzinne, potem...

11.06.202411.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Praca w budce z lodami

ALICJAALICJA
Puławy

Praca szuka człowieka Jesteśmy firmą bardzo szybko rozwijająca się, posiadamy ponad 20 punktów w całej Polsce. Zaczynając z nami współpracę zawsze będziesz zadowolony. Jeśli jesteś osobą pełnoletnią, uwielbiasz pracę z ludźmi i lubisz wyzwania to praca właśnie dla Ciebie. Poszukujemy osób na stan...

06.06.202406.06.2024