Filtruj

Praca Badawczej - Warszawa

1-3 z 3 ofert pracy

Ankieter - praca na wakacje i nie tylko

MEDIA DAWID KOWALSKIMEDIA DAWID KOWALSKI
Warszawa

Poszukujemy kandydatów do pracy zdalnej na stanowisku Ankieter. Praca polega na braniu udziału w ankietach, badaniach i sondażach znanych międzynarodowych firm badawczych, na różne tematy np. społeczne, gospodarcze, na temat różnych usług itd. Jest to idealna praca na wakacje, ale nie tylko. Praca m...

28.05.202428.05.2024
od 29 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Młodszy bibliotekarz / Starszy kustosz do katalogowania poloników zagranicznych w języku niemieckim

BIBLIOTEKA NARODOWABIBLIOTEKA NARODOWA
Warszawa

Rekrutacja na stanowisko: młodszego bibliotekarza/starszego kustosza do katalogowania poloników zagranicznych w języku niemieckim Miejsce pracy: Warszawa Od kandydatów oczekujemy m.in.: wykształcenia wyższego, bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego (na poziomie co najmniej C1), dobrej znajomoś...

27.05.202427.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ADIUNKT K/M

INSTYTUT PRACY I SPRAW SOCJALNYCHINSTYTUT PRACY I SPRAW SOCJALNYCH
Warszawa

Zakres obowiązków: . Wymagania: wykształcenie - ekonomiczne wyższe (w tym licencjat) język obcy - polski (mowa: B1 - średnio zaawansowany, pismo: B1 - średnio zaawansowany) język obcy - angielski (mowa: B2 - wyższy średnio zaawansowany, pismo: B2 - wyższy średnio zaawansowany) zawód - Nauczyciel ak...

13.05.202413.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0660 s