Filtruj

Praca Blacharz Izolacji - Warszawa

1-3 z 3 ofert pracy

Monter izolacji- Niemcy

ISOLIERTECHNIK SADISOLIERTECHNIK SAD
Warszawa

Jesteśmy firmą izolacyjną działająca od wielu lat na niemieckim rynku. Posiadamy na swoim koncie prace na wielu obiektach na terenie Niemiec. Obecnie Poszukujemy osoby do pracy w naszej firmie na stanowiska: Monter izolacji termicznej ; wełna,armaflex Blacharz Promat Wymagania: Izolowanie ru...

10.06.202410.06.2024
od 15000 zł
Samozatrudnieniesamozatrudnienie

BLACHARZ-DEKARZ K/M

KOMENDA STOŁECZNA POLICJIKOMENDA STOŁECZNA POLICJI
Warszawa

Zakres obowiązków: 1. Organizowanie stanowiska pracy, zgodnie z ustalonym i zleconym charakterem prac dekarskich oraz blacharskich na czas wykonywania robót konserwacyjnych lub remontowych i jego likwidacja po zakończeniu robót; 2. Wykonywanie prac przygotowawczych podłoża, jak np. usuwanie popękan...

06.06.202406.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

blacharz

S.BRONISZ-IZOLACJE I POKRYCIA DACHOWES.BRONISZ-IZOLACJE I POKRYCIA DACHOWE
Czosnów

Przyjmę blacharza i pomocnika blacharza z doświadczeniem do pracy na dużych budowach w Warszawie i okolicach .Zapraszam do kontaktu....

07.04.202407.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0325 s