Filtruj

Praca Centrum Jezykow Obcych - Warszawa

1-2 z 2 ofert pracy

ADIUNKT K/M

INSTYTUT PRACY I SPRAW SOCJALNYCHINSTYTUT PRACY I SPRAW SOCJALNYCH
Warszawa

Zakres obowiązków: . Wymagania: wykształcenie - ekonomiczne wyższe (w tym licencjat) język obcy - polski (mowa: B1 - średnio zaawansowany, pismo: B1 - średnio zaawansowany) język obcy - angielski (mowa: B2 - wyższy średnio zaawansowany, pismo: B2 - wyższy średnio zaawansowany) zawód - Nauczyciel ak...

13.05.202413.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Elektroradiolog/Technik elektroradiologii​ - badania MR

GRUPA ENEL-MEDGRUPA ENEL-MED
Warszawa

Poszukujemy Elektroradiologa/technika elektroradiologii do pracowni rezonansu magnetycznego . Lokalizacja: Enel-Sport, ul. Łazienkowska 3.​ Wymagania: wykształcenie kierunkowe doświadczenie w zakresie samodzielnej obsługi rezonansu magnetycznego, w szczególności badań ortopedycznych zdolnoś...

09.05.202409.05.2024