Filtruj

Praca Data Controller - Warszawa

1-3 z 3 ofert pracy

Financial Controller

nowa oferta
HAYSHAYS
Warszawa

Financial ControllerWarszawaNR REF.: 1184884Your new company For our client fast-growing technology start-up, we are looking for an experienced Financial Controller. Your new role Act as the primary finance partner of the general manager in setting up business strategy. Prepare financial reports, in...

14.05.202414.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Financial Assistant

nowa oferta
RYCHETSKY&PARTNERS, S.R.O.RYCHETSKY&PARTNERS, S.R.O.
Warszawa

Financial Assistant Workplace: Warszawa Responsibilities: Entering invoices, contracts, orders into internal databases, Overseeing the invoice workflow process and monitoring deadlines resulting from internal procedures, Participate in the implementation of new systems, procedures and reporting form...

13.05.202413.05.2024

Senior Financial Controller

Warszawa

Zakres obowiązków: Przygotowywanie analiz, prognoz, planów, strategii, a także budżetów Kontrola realizacji powyższych oraz analiza odchyleń Monitorowanie wpływu decyzji biznesowych na wyniki finansowe organizacji Dostarczanie wyjaśnień do miesięcznych wyników, analiza trendów oraz monitorowanie wyn...

08.05.202408.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,3077 s