Filtruj

Praca Dla Ksiegowych - Warszawa

1-3 z 3 ofert pracy

REFERENT DS. PŁAC (0,5 ETATU) K/M

MEDYCZNA SZKOŁA POLICEALNA NR 2 W WARSZAWIEMEDYCZNA SZKOŁA POLICEALNA NR 2 W WARSZAWIE
Warszawa

Zakres obowiązków: - sporządzanie list płac w zakresie naliczania wynagrodzeń, zasiłków z ubezpieczenia społecznego, świadczeń z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych i pozostałych świadczeń pracowniczych. - prowadzenie rozliczeń z ZUS za pomocą systemu informatycznego Płatnik. - prowadzenie r...

05.06.202405.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KSIĘGOWA/KSIĘGOWY

LIDER SP. Z O.O.LIDER SP. Z O.O.
Warszawa

Licencjonowana Agencja Ochrony - dynamicznie rozwijająca się niewielka firma założona w 1999 roku, aktualnie poszukuje do swojego zespołu: Księgowej/Księgowego z doświadczeniem w obsłudze PEŁNEJ KSIĘGOWOŚCI I KADR. Praca stacjonarna, w niepełnym wymiarze godzin (do uzgodnienia). Zatrudnienie na pods...

03.06.202403.06.2024

SPECJALISTA DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI (1/2 ETATU) K/M

ZESPÓŁ PAŃSTWOWYCH OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH SZKÓŁ MUZYCZNYCH I I II ST. NR 3 IM. GRAŻYNY BACEWICZ W WARSZAWIEZESPÓŁ PAŃSTWOWYCH OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH SZKÓŁ MUZYCZNYCH I I II ST. NR 3 IM. GRAŻYNY BACEWICZ W WARSZAWIE
Warszawa

Zakres obowiązków: - ewidencjonowanie i księgowanie faktur, rachunków, delegacji, list płac, WB, - sporządzanie przelewów; - sporządzanie deklaracji PFRON, DN, SIO, GUS, UZP; - sporządzanie wniosków na dotację, not księgowych; - sporządzanie sprawozdań; - rozliczanie delegacji służbowych; - uzgadni...

31.05.202431.05.2024