Filtruj

Praca Doradca W Salonie Samochodowym - Warszawa

Szukamy Super Sprzedawcy/Doradcy WARSZAWA od zaraz DUŻE ZAROBKI

nowa oferta
DYREKTOR SPRZEDAŻY M&M GOLDDYREKTOR SPRZEDAŻY M&M GOLD
Warszawa

Poszukujemy bardzo kontaktowego relacyjnego doradcy z wysoką kulturą osobistą do perfekcyjnej obsługi klientów naszych marek. Dołącz do zespołu wyjątkowych ludzi realizujących marzenia. Doradca klienta VIP Luksusowe zegarki i biżuteria m.in. Rolex, Chopard, Cartier Najbardziej luksusowa Polska ...

16.06.202416.06.2024
od 6500 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Doradca Handlowy

ORBICO SP. Z O.O.ORBICO SP. Z O.O.
Warszawa

Twój zakres obowiązków Sprzedaż profesjonalnych produktów w danym regionie, budowanie i utrzymywanie trwałych relacji biznesowych z klientami, pozyskiwanie nowych klientów, dbanie o wizerunek naszych produktów, promocję produktów, realizowanie założonych planów. Nasze wymagania Wykształcenie...

28.05.202428.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierownik myjni w salonie na ul. Puławskiej

CARSANCARSAN
Warszawa

Zakres obowiązków: Koordynowanie pracy myjni w jednym z salonów samochodów na ul. Puławskiej Dbanie o grafiki aut zgłoszonych na usługi Dbanie o prawidłowy obieg kluczyków między doradcami, a myjnią Rozwiązywanie problemów związanych z reklamacjami Uzupełnianie raportów z wykonanych usług Stał...

20.05.202420.05.2024
od 5538 zł