Filtruj

Praca Elektromonter Sieci - Warszawa

1-2 z 2 ofert pracy

ELEKTROMONTER/ELEKTRONIK TABORU SZYNOWEGO

nowa oferta
PKP INTERCITY REMTRAK SP. Z O.O.PKP INTERCITY REMTRAK SP. Z O.O.
Warszawa

Zakres obowiązków: Diagnozowanie, wyszukiwanie oraz usuwanie uszkodzeń w wagonowych urządzeniach elektrycznych, rozdzielczych, obwodach instalacji elektrycznej zasilania głównego oraz zasilania autonomicznego (prądnice wagonowe i akumulatory), wykonywanie napraw aparatury obwodów gównych i pomocnic...

27.05.202427.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Elektromonter Sieci Trakcyjnej - kolej / tramwaj (m/k)

nowa oferta
BUDIMEX S. A.BUDIMEX S. A.
Warszawa

Zadania: Demontaż elementów sieci trakcyjnej Montaż konstrukcji wsporczych sieci trakcyjnej Montaż osprzętu sieci trakcyjnej Montaż sekcji uszynienia grupowego Montaż sekcji sieci trakcyjnej Regulacja sieci trakcyjnej Aplikuj jeśli: Posiadasz min. 2 lata doświadczenia kolejowych lub tramwajowych s...