Filtruj

Praca Gabriela - Warszawa

1-3 z 3 ofert pracy

Praca w markecie, Dino Polska S.A., NOWA WIEŚ ( BRAMKI)

GABRIELA REKRUTERGABRIELA REKRUTER
Bramki

Praca w markecieNOWA WIEŚ (Warzach) województwo mazowieckie CHCESZ ZDOBYĆ DOŚWIADCZENIE W HANDLU?MOŻE WIELE JUŻ POTRAFISZ I PRAGNIESZ DALEJ SIĘ ROZWIJAĆ?PRACUJĄC Z NAMI ZYSKUJESZ: • możliwość dopasowania wymiaru czasu pracy do Twoich potrzeb • stabilność zatrudnienia, umowę o pracę • możliwość rozwo...

07.06.202407.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KURSANT/POLICJANT K/M

KOMENDA STOŁECZNA POLICJIKOMENDA STOŁECZNA POLICJI
Warszawa

Zakres obowiązków: Ogólny zakres obowiązków wynika z zadań Policji określonych w art. 1 pkt 2 ustawy z dn. 6 kwietnia 1990 r. o Policji, tj.: - ochrona życia i zdrowia ludzi oraz mienia przed bezprawnymi zamachami naruszającymi te dobra; - ochrona bezpieczeństwa i porządku publicznego, w tym zapew...

STARSZY WOŹNY K/M

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 264 IM. GABRIELI MISTRALSZKOŁA PODSTAWOWA NR 264 IM. GABRIELI MISTRAL
Warszawa

Zakres obowiązków: Wykonywanie prac porządkowych na terenie szkoły, mycie podłóg, lamperii, okien, toalet, praca fizyczna. Wymagania: wykształcenie - podstawowe język obcy - polski (mowa: B1 - średnio zaawansowany, pismo: B1 - średnio zaawansowany) zawód - Woźny Praca w godzinach: 6.30-14.30, 11.0...

06.06.202406.06.2024