Filtruj

Praca Glazurnik Plytkarz - Warszawa

1-3 z 3 ofert pracy

Poszukiwany glazurnik

EWA1350EWA1350
Warszawa

Obowiązki: Ułożenie płytek gresowych lub/i marmurowych Wykończenie mieszkań prywatnych Samodzielne wykonanie łazienki pod projekt architekta Pomoc przy wyburzeniach, skuwaniu, gruntowaniu Praca w firmie remontowo-budowlanej Praca głównie w Warszawie lub bliskiej okolicy Wymagania: Rzetelność...

12.08.202412.08.2024
od 28 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Glazurnik praca.

MARIUSZMARIUSZ
Warszawa

Zatrudnię pracowników do prac wykończeniowych szpachlowanie, malowanie, glazura itd. pracownicy z dużym doświadczeniem Nie Pijący . Rozliczenie co tygodniowe. Zapraszam do kontaktu. Ułożenie płytek gresowych lub/i marmurowych Wykończenie mieszkań prywatnych. Samodzielne wykonanie łazienki pod pro...

06.08.202406.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Glazurnik / Płytkarz okolice Dusseldorf, szybkie rozliczenia.

PAWEŁPAWEŁ
Warszawa

Zatrudnimy glazurników na układaniu płytek przy basenach. Jesteśmy Niemieckim wykonawcą o specjalizacji ułożenia glazury w mieszkaniach, biurowcach, salonach samochodowych, sklepach oraz innych obiektów przemysłowych . Oferujemy: Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę. Ubezpieczenie zdrowotne z A...

14.10.202314.10.2023
od 15000 zł