Filtruj

Praca Gst - Warszawa

1-3 z 3 ofert pracy

Junior Analyst in Analytical Solutions Team

nowa oferta
MORTGAGE LEDGERMORTGAGE LEDGER
Warszawa

Mercer is seeking candidates for the following position based in the Warsaw office: Junior Analyst in Analytical Solutions Team What can you expect? Analytical Solutions Team (AST) is responsible for preparing customized statistical reports for Mercer clients ensuring the required standards of quali...

15.05.202415.05.2024

Pracownik ochrony - z pozwoleniem na broń - 25,00 netto

nowa oferta
GSTGST
Łomianki

Zakres obowiązków:Dbanie o bezpieczeństwo obiektuWdrażanie działań prewencyjnychRaportowanie nieprawidłowości do przełożonegoOczekujemy:Doświadczenia w pracy w ochronie mile widzianeAktualnego wpis na Kwalifikowanego Pracownika Ochrony Fizycznej i legitymacja na brońPraca z paralizatorem - warunek k...

14.05.202414.05.2024

Kwalifikowany Pracownik ochrony Fizycznej z Bronią

GSTGST
Warszawa

Umowa O PRACĘMiejsce pracy: WarszawaObowiązki:- zapewnienie bezpieczeństwa osób i mienia- kontrola ruchu osobowego - dbanie o pozytywny wizerunek firmy i wysoką jakość świadczonych usługWymagania:- gotowość do pracy - 12h - wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej- dopuszczenie do...

16.04.202416.04.2024