Filtruj

Praca Instytut - Warszawa

1-3 z 3 ofert pracy

Kosmetolog z pasją

nowa oferta
INSTYTUT.PULAWSKA136INSTYTUT.PULAWSKA136
Warszawa

Obowiązki: Oczekujemy od Ciebie najwyższej jakości obsługi klienta, a także: Umiejętności rozpoznania oraz diagnostyki rodzaju skory, Umiejętności opracowania planu pielęgnacyjnego pacjenta, Umiejętności przedstawienia zaleceń ogólnych podczas ułożonej terapii zabiegowej, Wykonywania zabiegów p...

12.06.202412.06.2024
od 4000 zł
Samozatrudnieniesamozatrudnienie

SPECJALISTA DS PŁAC (1/2 ETATU) K/M

nowa oferta
INSTYTUT PRACY I SPRAW SOCJALNYCHINSTYTUT PRACY I SPRAW SOCJALNYCH
Warszawa

Zakres obowiązków: -naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac w programie ENOVA365 z uwzględnieniem specyfiki płac w instytucie badawczym (koszty autorskie, koszty uzyskania przychodu) zgodnie z obowiązującym prawem - sporządzanie deklaracji PIT-4R i PIT-8A-R - sporządzanie rocznych deklarac...

Umowa o pracęumowa o pracę

Kierownik / Kierowniczka badań

INSTYTUT BADAŃ EDUKACYJNYCHINSTYTUT BADAŃ EDUKACYJNYCH
Warszawa

Instytut Badań Edukacyjnych ( IBE ) jest placówką badawczą prowadzącą interdyscyplinarne badania naukowe oraz projekty wdrożeniowe dotyczące funkcjonowania i efektywności systemu edukacji w Polsce, a także powiązań edukacji z rynkiem pracy. Instytut uczestniczy w krajowych i międzynarodowych projekt...

11.06.202411.06.2024